Loading...

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / 

Ocak 1988 yılında başlayan yolculuğunda, Öztelkum bugün 33 yaşında...
“Misyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde kendimizi geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke ediniyoruz.”
“Vizyonumuz; paydaşlarımız ve çözüm ortaklarımız ile birlikte ülkemizin en çok tercih edilen teknoloji pazarlama ve tedarik firması olmaktır.”
32.yılımızı geride bıraktığımız bu günlerde 6 temel sektörde faaliyetlerimizi göstermeye, geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz.
1- Genel anlamda var oluş sebebimiz; Telekomünikasyon sektörünün sabit hat uç birimler alanında, Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olduğumuz MOTOROLA, ALCATEL, GENERAL ELECTRIC ve SWITEL markalarıyla, diğer taraftan kendi markalarımız olan TRAX ve ALFACOM ile faaliyet gösteriyoruz.
2- GSM Aksesuar sektöründe, Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olarak MOTOROLA Life Style markaları ile faaliyetlerimize başladık. Ardından LENOVO gibi tüm dünyada ilgi duyulan bir marka ile distribütörlük anlaşması yaptık. LENOVO markası True Wireless, Neckband, Kulaküstü ve Kablolu kulaklıklar ile müzik ve ses kategorisinde önemli bir oyuncu olacaktır. Markalarımızın gücüyle ve siz değerli paydaşlarımızın desteği ile sektörde önemli bir yer almayı hedefliyoruz. PHILIPS markalı ürünlerin de satışını gerçekleştirmeye devam etmekteyiz.
3- Aksiyon kamera kategorisinde; Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olduğumuz dünya markası SJ-CAM ile 2020 yılında yaptığımız iş birliği ile çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Aksiyon kamera grubunda faaliyet gösterdiği ilk günden bu güne ciddi bir kitlesi olan SJ-CAM ile sürekli bir gelişmeyi öngörmekteyiz.
4- CCTV güvenlik izleme ve dinleme ürünlerinde TRAX markamız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Buna ek olarak günümüzde çok hızlı bir şekilde büyüyen ve gelişen Smart Home & Voice Assistant ürün gruplarında 2016’dan itibaren proje geliştirme ve Ar-Ge faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
5- Son olarak Bebek Bakım ürünlerinde ise; kurulduğu günden bu güne kadar, distribütörlüğünü yaptığımız ve Türk tüketicisinin teveccühünü kazanmış SWITEL markasıyla ve diğer taraftan TRAX markamız ile faaliyetlerimizi büyüterek devam ediyoruz.
Firma olarak; ilgili tüm kategorilerin teknoloji gelişim merkezlerinde, Ar-Ge çalışmalarımız, Dünya ve İthalat bilgimiz, bayii teşkilatımız, markalarımızın gücü ve siz değerli dostlarımızın desteğiyle sektördeki yerimiz ve kalitemizden ödün vermeden sürekli olarak iyileşmeye ve gelişmeye devam edeceğiz.
Saygılarımızla;
Öztelkum Telekomünikasyon San. Ve Tic. A.Ş.