Loading...

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / 
6 Ocak 1988’de başladı yolculuğumuz.
Bugün;
Öztelkum 29 yıldır hizmetinizde.

Geçen süreç içerisinde, yapısal bazı değişiklikler geçirirken, siz değerli çözüm ortaklarımızla birlikte ülkemiz ve sektörümüz açısından önemli işlere imza attık. Bu sebeple, her daim kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Bu ilkeyi kendimize düstur edinerek 29’cu yılımızı yaşadığımız bugünlerde, hazırladığımız yeni web sitemizde göreceğiniz üzere, dört farklı sektörde faaliyet göstermeye devam ediyoruz.
Bunlar kısaca varoluş sebebimiz olan;
1) Telekomünikasyon sektörünün sabit hat uç birimler alanında, Türkiye tek yetkili distribütörü olduğumuz MOTOROLA, ALCATEL, GE, SWITEL, PHILIPS ve kendi markalarımız olan ALFACOM, MULTITEK markalarıyla faaliyet gösteriyoruz.
2) GSM aksesuar alanında 2017 yılında Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğumuz MOTOROLA, VERVE, SQUADS markalarıyla faaliyetlerimize başlamış bulunuyoruz. Markalarımızın gücüyle ve siz değerli dostlarımızın desteğiyle, sektörde hak ettiğimiz yeri alacağımızı umuyoruz.
3) 2014 yılında başladığımız CCTV güvenlik izleme ve dinleme ürünlerinde marka kullanım hakkında sahip olduğumuz Multitek markasıyla, 2016 yılında da başladığımız Smart Home ürünleriyle her geçen gün üzerine koyarak büyümeye devam ediyoruz.
4) Bebek bakım ürünlerinde ise, kurulduğu günden bu güne kadar, distribütörlüğünü yaptığımız, Türk tüketicisinin teveccühünü kazanmış SWITEL markasıyla faaliyetlerimizi büyüterek devam ediyoruz.
Ar-Ge’miz, Dünya ve ithalat bilgimiz, bayi teşkilatımız, markalarımızın gücü ve siz değerli dostlarımızın desteğiyle sektördeki yerimizden ve kalitemizden ödün vermeden ilerlemeye devam edeceğiz.
Saygılarımızla;
Öztelkum Telekomünikasyon San. Ve Tic. A.Ş.